Правоохоронці продовжують розслідувати зловживання команди екс-голови ОВА Дмитра Живицького.

Це масштабні розкрадання благодійної допомоги, коштів на відновлення інфраструктури пошкодженої війною, ремонту доріг та ін.
Відразу після візиту на Сумщину Президента Володимира Зеленського, який провів нараду із силовиками та керівництвом області, СБУ та прокуратура оголосили підозру Роману Гученку. Зараз останній є керівником Сумської РДА, а раніше був радником та керівником патронатної служби голови ОВА Дмитра Живицького.
В офісі Генпрокурора заявили, що з початку збройної агресії одна з громадських організацій Сумщини сформувала благодійний фонд, на рахунок якого надходили значні кошти для потреб захисників. За ці кошти ГО придбавала паливно-мастильні матеріали і передавала керівнику патронатної служби голови ОВА Гученку «паливні картки». А той через знайомих продавав їх.
На даний час встановлено факт незаконної реалізації частини ПММ на суму 1 443 000 грн.
Раніше:
✅ екс-заступника голови Сумської ОВА Олега Клименчукова правоохоронці підозрюють у заволодінні мільйонами гривень, призначеними на відбудову знищеної війною інфраструктури регіону;
✅ колишньому голові Шосткинської РВА Віктора Губенку повідомлено підозру в організації схеми розкрадання палива.
✅ також журналістами було опубліковано матеріали про те, як у 2022 році радник тодішнього керівника області Дмитра Живицького Олександр Безніс влаштував тендерну змову по ремонту доріг на 10,5 млрд. грн.
⚠️ Як відомо, Сумщина сильно потерпіла від російської окупації. На той час областю керував Дмитро Живицький, якого Президент уже звільнив із займаної посади. Разом з нім і багато інших чиновників, що зловживали на посадах
новости по теме

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о