«Faces of war» «Лики війни» фільм, який ідеально висвітлює усі сторони сучасного конфлікту, що має надзвичайне історичне значення

Показ фільму відбудеться 5 Квітня у м. Київ, за адресою: будинок Кіно Червона зала 19:00-21:00 вул. Саксаганского, 6 вхід безкоштовний

Контраст між красою фільму і жахливим болем, що міститься в сюжеті, є майстерною розповіддю, що нагадує репортажі Херцога або війну в Перській затоці.
«Faces of war» — ідеальне висвітлення сучасного конфлікту, що має таке історичне значення. Жорстоко чесний, але чутливий, до глибини душі.
Від автора фільму:

Вторгнення 24 лютого застало мене вдома. Я не вчився знімати кіно та не закінчував кіношколу. Усі свої навички режисера та оператора мені довелося отримувати безпосередньо у процесі зйомки. Чому я подався знімати в Україну? Бо я не міг інакше.

Я зустрів чимало людей із тією ж історією. Вони просто не змогли стояти осторонь: військових, які обороняли Київ від першої хвилі окупантів, лікарів, які подорожували з благодійною місією місцями, де люди найбільше постраждали від війни, волонтерах, які відмовилися від звичного життя заради того, щоб допомогти іншим.

новости по теме

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о