Активіст Олександр Лємєнов вправно ухиляється від суду

Сучасний волонтерський рух має два антиподи під одними знаменами. Бо, наприклад, з корупцією борються як справді патріотично налаштовані люди, так і ті, хто зробив зі своєї «активності» професію, перетворивши це заняття на спосіб заробітку. Так, вже чітко виокремились «будівельні» активісти, які «кошмарять» забудовників за відкати. Ще одна цікава когорта – це активісти, що борються з корупцією в правоохоронних та судових органах. Але що дивно, самі бути відповідачами в судах вперто не бажають.  Наприклад, та ж сама ГРД ніяк не воліє визнавати себе суб’єктом владних повноважень, але при цьому робить усе, аби формувати той самий судовий корпус на свій смак. Бо потім з такими суддями їм самим буде легше домовитись.

Ось нещодавно мав відбутися розгляд справи щодо Олександра Лємєнова.  Це той самий активіст, який дозволяв собі глузувати у Фейсбуці з суддів та адвокатів, бо вважав себе недоторканим. І справді ж, це мало під собою підґрунтя. Так, суддя Кошель Л.М.з Білоцерківського суду свідомо чи ні, але  "підігрувала" О.Лємєнову, залишаючи позов адвоката про захист честі та достоїнства без руху чи повертаючи позов з надуманих підстав. Про це детальніше можна прочитати в новині "ЯК РОЗСМІШИТИ АКТИВІСТА ЛЄМЄНОВА: САМОМУ СОБІ НАПИСАТИ ДУРНЮ У ФЕЙСБУК". 

Звичайно, що довго така гра в судовий бадмінтон тривати не могла, тож справу за №357/12052/17 стосовно позову адвоката Олексія Шевчука проти Олександра Лємєнова про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування призначили до розгляду 30 листопада 2017 року під головуванням іншого судді – Протасової. Але розгляд по суті не відбувався, бо для з’ясування усіх деталей суддею направлялись різні запити до держустанов, оскільки Лємєнов уникав надати відповідні документи.

СОРАТНИКА ЛЕЩЕНКА СУДИТИМУТЬ ЗА ОБМАН В ІНТЕРНЕТІ

Але потім справа знову ж таки була «перероблена», і черговий розгляд перенесено на 5 лютого, бо суддю Протасову у зв’язку зі звільненням замінив суддя Ярмола О.Я.

Але й 5 лютого активіст Лємєнов  зробив усе, аби не відповідати за свої слова. Справу перенесли на 28 лютого, бо відзив на позов активіст відправив дуже пізно, на початку лютого, й представники позивача його банально не отримало до 5 числа. Добре хоч до судді відзив прийшов вчасно (все ж таки суд і Лємєнов знаходяться в одному місті – в Білій Церкві).

Тепер от цікаво, що вигадає Лємєнов, аби перенести розгляд справи й 28 лютого?

Іван Правдін

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о